Biustonosze
Bielizna

Parę zasad doboru stanika

Wybór biustonosza okazuje się niesamowicie istotny z powodów estetycznych oraz natury zdrowotnej, dlatego też nie decydujmy się na dany stanik tylko dlatego, że jest on po prostu ładny czy elegancki. To, że wybierasz produkty znanych marek, niestety nie przesądza równocześnie o tym, że będzie to wyrób w stu procentach dostosowanych do Ciebie, dlatego też tak bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na kilka wskazówek przekazywanych przez brafitterki. Jakie to porady? Zawarliśmy je w dalszych fragmentach niniejszego wirtualnego poradnika dla kobiet.
Kiedy rozmiar pod kątem obwodu będziemy mieć już świetnie dopasowany, czas na rozmiar miseczki. To powinien być krok drugi doboru stanika. Na pewno nie należy tak upychać biustu w biustonoszu, żeby pojawiały się nieestetyczne fałdki. Jeżeli bowiem tak się zdarzy, trzeba wiedzieć, że rozmiar i obwód stanika jest niewłaściwy.

Piersi w miseczkach stanika powinny być efektownie zaokrąglone. Obwód ma być natomiast ściśle dopasowany do obwodu klatki piersiowej użytkowniczki konkretnego modelu a zatem nie chodzi o to, żeby za mocno przylegał ale też nie było specyficznej przestrzeni luki pod piersiami jak to często bywa i na co panie niestety kompletnie nie zwracają większej uwagi przy kupnie staników, a powinny.
Jeżeli natomiast boisz się, że Twoje ciało w staniku, który będzie dobrze przylegać nie będzie prezentowało się atrakcyjnie, z powodu fałdek, warto zejść o jakieś dwa centymetry w dół ale tok maksimum, nie więcej. Warto trzymać się zasad brafitterki nawet kupując staniki w standardowych sieciówkach.
Autor: