Pończochy i skórzane buty
Bielizna

Bardotki

Wśród rozmaitych rodzajów elementów damskiej bielizny, podstawą i standardem jest oczywiście klasyczny stanik. Mimo że każda kobieta ma ten element garderoby w swojej szafie, nie wszystkie mają świadomość, w jaki sposób powinien przebiegać właściwy dobór biustonosza i jego konkretnego modelu do naszej sylwetki i obwodu klatki piersiowej. Co więcej, bardzo ważne jest także zwrócenie uwagi na to, jakiego typu biustonosze są w ogóle dostępne w sklepach z damską bielizną i tejże ostatniej kwestii poświęcony zostanie niniejszy wirtualny poradnik, do lektury którego serdecznie zapraszamy.
Na wstępie parę słów o stanikach typu bardotka- jest to charakterystyczny rodzaj stanika, jaki został stworzony w swym nazewnictwie z dużej inicjatywy kultowej postaci Brigitte Bardot, a więc miało to miejsce mniej więcej w latach pięćdziesiątych ubiegłego stulecia.

Generalnie rzecz biorąc tenże rodzaj biustonosza został zapoczątkowany i wprowadzony przez nią, a cechą szczególną w tejże formie bielizny jest brak występowania ramiączek. Z jednej strony wydaje się to być mało praktyczne, bo jak miseczki mają nie zsuwać się z biustu i go dobrze eksponować? Czy takiego dziwnie prezentującego się stanika nie trzeba non stop podciągać? Oczywiście że nie! Bardotki uchodzą za jeden ze zdecydowanie najwygodniejszych do noszenia modeli biustonoszy damskich, a także znakomicie prezentują, wręcz idealnie eksponują piersi. Są także niesamowicie wygodne chociażby z tego względu, iż rewelacyjnie sprawdzają się pod kreacje wieczorowe czy jako bielizna do sukienek z odkrytymi ramionami czy wyciętymi dekoltami i plecami.
Autor: