Pończochy i skórzane buty
Bielizna

Jak mierzyć stanik?

To, że masz biustonosz wcale nie oznacza, że Twój biust jest po pierwsze dobrze eksponowany, po drugie właściwie leży, po trzecie założony na piersi stanik należycie spełnia swoje zadanie. Bardzo często kobiety mimo ciągłego korzystania z tego rodzaju bielizny kompletnie nie mają pojęcia o tym, jakie są zasad brafittingu, czyli właściwego doboru stanika do ciała. Nie chodzi przecież tylko o to, żeby awaryjne otwieranie drzwi samochodowych Kraków biustonosz był ładny sam w sobie, ale żeby nasze kobiece atuty jakimi niewątpliwie jest biust prezentował się estetycznie. Piersi muszą być zebrane, a biustonosz nigdzie nie może uwierać, co jednakże nie oznacza, że może być za luźny, zbyt szeroki i podnosić się przy podnoszeniu ramion w górę. Warto zatem albo poczytać poradnik, który przygotowaliśmy dla każdej zainteresowanej prawidłowym doborem stanika kobiety, albo udać się po poradę do specjalistki jaką jest brafitterka, która z pewnością pokaże nam i podpowie, na jaki wariant stanika w przypadku naszych piersi należy się zdecydować.
Stanik powinien być przed wszystkim ciasno leżący, więc ma przywierać, ale nie jest to równoznaczne z tym, że ma być zbyt ciasny i uniemożliwiać prawidłowe i niczym nieskrępowane oddychanie.

Co więcej, nie może podnosić się, czy mieć szpary pod piersiami. Ramiączka obowiązkowo mają być ułożone w kształt litery V. Co więcej, trzeba zweryfikować jaki jest obwód klatki piersiowej oraz biustonosza, konkretnego modelu. Każdy model może być bowiem dobierany zupełnie inaczej. Warto także zaokrąglać w dół – lepszy za ciasny stanik aniżeli zbyt luźny, który w ogóle nie spełni swoich funkcji.
Autor: