Biustonosz
Bielizna

Oceń swój biustonosz

Stanik stanowi podstawowy rodzaj bielizny dla każdej kobiety, bez względu na wiek. Tak młode dziewczęta, które są dopiero na etapie dojrzewania, jak również seniorki, powinny nie rezygnować z noszenia biustonosza - nie tylko ze względów estetycznych, ale także dla własnego zdrowia. Jeżeli biust będzie źle eksponowany, możemy nabawić się poważnych problemów ze zdrowiem. Warto zatem trzymać się zasad brafitterek z prawdziwego zdarzenia, które przybliżymy poniżej.
Przede wszystkim warto wymierzyć obwód zarówno klatki piersiowej, jak i biustonosza. Zaokrągla się natomiast w dół, co za tym idzie nie jest wskazane, żeby biustonosz był zbyt szeroki, ponieważ nie będzie spełniał swojej funkcji tak jak należy. Bardzo ważne jest także, żeby układały się właściwie do ciała fiszbiny.

Fiszbiny mają być tak ułożone, żeby znajdowały się tuż pod piersiami. Dokładniej rzecz biorąc, chodzi o to, żeby przylegały stricte do naturalnego załamania między biustem. Nie powinny one znajdować się natomiast w okolicy żeber, bo to oznacza, że mierzony stanik niestety nie jest dla nas odpowiedni rozmiarowo. Warto także zwrócić uwagę na to, żeby zawsze zwrócić uwagę na sam środek biustonosza- jeżeli w tym miejscu wszystko jest jak należy, nie ma obaw o to, żeby kupić jakiś biustonosz, jeżeli coś się gdzieś rozjeżdża czy nieładnie prezentuje, nie jest to warte inwestycji. Miseczka stanika nie może być za mała, a o tym że jest takowa świadczą na przykład zbyt ściśnięte piersi, a raczej nawet nie tyle ściśnięte, co przede wszystkim spłaszczone.
Autor: