Biustonosze
Bielizna

Kilka wskazówek, jak kupować biustonosze

Wybór stanika wcale nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się to na pierwszy rzut oka wydawać. Nawet inwestujące mnóstwo pieniędzy w ekskluzywne staniki kobiety często nie potrafią w ogóle dobrać modelu, który będzie na nich właściwie leżał. Jak zatem dopasowywać biustonosze i na jakie ich rodzaje warto zwrócić uwagę, chcąc kupić nową bieliznę?
Na pewno bardzo ważne jest postawienie na to, by stanik był idealnie dobrany do naszego obwodu. Przez to rozumie się między innymi jego dostosowanie do naszych wymiarów, ale nie tyle a na pewno nie tylko piersi. Istotne jest, żeby stanik bardzo mocno przylegał do ciała.

Nie powinien jednakże być za ciasny, aż tak żeby krępował nasze ruchy. Co więcej, nie może być jak starodawny gorset, który uniemożliwiał swobodne oddychanie, dentysta sopot co bardzo negatywnie rzutowało na zdrowie kobiet, często powodując oddychanie wyłącznie szybkie, połowiczne i przez to prowadziło do niedotlenienia, a niedotlenienie powodowało mnóstwo rozmaitych rodzajów dolegliwości, a częstokroć znacznie poważniejszych, przewlekłych schorzeń. W przypadku nieodpowiednio dobranego stanika zdecydowanie jest tak samo. Zasada, jaka głoszona jest przez brafitterki wskazuje na to, że to, jak stanik dobrze utrzymuje piersi powinno być w aż osiemdziesięciu procentach uzależnione stricte od tego, czy dobrze zmierzony został ogólny obwód zarówno biustonosza jak także i naszej klatki piersiowej. Warto zwrócić uwagę także na to, jak leżą ramiączka, przez co rozumie się ich dokładne sprawdzenie, czy są one ułożone lekko w literę V, jeżeli tak to znaczy, że biust jest bardzo dobrze zebrany, a stanik właściwie spełnia swoje zadanie.
Autor: