Czarne pończochy
Bielizna

Prawidłowy dobór biustonosza

Wybór odpowiedniego biustonosza okazuje się w praktyce dokładnie tak samo ważny jak wybór dobrego rozmiaru buta. Rozumie się przez to nie tylko stosowny rozmiar miseczki, ale również dobór biustonosza stricte do naszego obwodu- klatki piersiowej. Kilka zasad wyboru dobrego stanika znajdziesz w dalszych fragmentach.
Przede wszystkim popatrz zawsze jak układa się Twój środek biustu. Jeżeli chodzi o to, przyda się, obróbka skrawaniem Jelenia Góra żeby był on wyeksponowany właściwie, czyli dobrze przylegał do środka ciała. Co więcej, łącznik biustonosza nie powinien się w żaden sposób przemieszczać. Ponadto ramiączka mają się układać w kształt litery V.

Fiszbiny z kolei powinny być mocno przylegające do ciała, z kolei ich końcówki warto aby zawsze kierowały się w stronę środka pach. Natomiast, gdy chodzi o same piersi, to powinny nie być spłaszczone ani odciśnięte jeśli zdejmiemy biustonosz. Przylegające ramiączka z kolei nie oznacza, iż mają się wrzynać w ramiona, czy też powodować jakiekolwiek unoszenie się biustonosza przy podnoszeniu rąk. Wreszcie przejdźmy do wyglądu samych piersi – muszą one nie wypływać- tak się to określa w języku brafitterskim. Chodzi o to, żeby przy większym biuście nie wychodziły piersi ani od strony bocznej, ani od góry. Musimy także zwrócić uwagę na to, żeby piersi nie były szczególnie zabudowane w miseczka stanika. Mają prezentować się efektownie, być podniesione lekko do góry, ale w naturalny sposób, a nie przez skrępowanie ruchów i ich jakiekolwiek ograniczenie. W biustonoszu mamy czuć się maksymalnie komfortowo, a nie tylko atrakcyjnie.
Autor: