Menu strony

bielizna ava

Jeśli są sztywne lub całe miednicy po prostu przesuwa się tam iz powrotem, można powiedzieć konia nie poruszają się tak dużo, a poczujesz pomiatać. Jeśli są sztywne na jednej stronie, albo w stawach biodrowych lub żeber, powiesz konia, aby skrócić jego krok na tej stronie.

Poniżej jest osadzona lekcji to tylko na kości siedzenia (miednica) ruchu i subtelnego ruchu, który przechodzi przez całą drogę się kręgosłup, gdy jedna strona miednicy windy. Po zapoznaniu się z kości, jak każdy ruchów siedziska i uzyskanie swobodnego przepływu na każdej stronie jesteś gotowy wnieść tę świadomość do konia.

Doskonalenie całego ruchu w pozycji siedzącej na krześle wyraźnie nie tylko w swoim świadomym umysłem, ale również w mózgu i neuronowych ścieżek zaangażowanym mięśni, to jest to o wiele łatwiejsze przemieszczanie się bez przeszkód lub podążać za ruchem konia.

Gdy idziesz do narożnika, co chcesz, aby utrzymać ten ruch płynącej, jak korzystać z pomocy zginać konia, wagi wewnętrzne kości siedzenia, obrócić ramiona i rozejrzeć się za rogiem - plecy pedalizacji kości siedzenia kontynuować ruch podczas robić to, co trzeba zrobić z AIDS lub hamują krok konia.

Walking KOŚCI SEAT POSZUKIWANIE

(Powinien wydać około 30 minut na tej eksploracji odpoczywać tak często, jak trzeba):

siedzieć na twardym stołku lub ławce, z powrotem, nie opierając się o coś, uda równolegle do ziemi i hip stóp szerokości od siebie i stóp posadzone na ziemi. Pierwsza runda i garbić kilka razy i odkryć miejsce, gdzie jesteś ani łukowata lub zaokrąglona i kości siedzenia są skierowane w dół. Z tej pozycji neutralnej, powoli zaczynają się ślizgać lewą kość fotela do przodu i do tyłu, może tylko kilka milimetrów. dowiedzieć się, jak to jest, aby to zrobić. po około 10 powolnym, powtórzeń, pauza, po czym powoli zaczynają przesuwać kość oparcia nieco.

- autor artykułu