Menu strony

bielizna angielski

bielizna angielski

Składając w całość

Jest to mało znany sekret mamy pisarzy chce zachować dla siebie, bo boimy się, że jeśli słowo wysiadł czytelnicy natychmiast stają się złudzeń i porzucić nas. To nie jest tak źle, jak recenzentem psucie twist na działce o książce, jak sądzę. Osoby te powinny być asfaltowa z cebuli dip, ptactwo z chipsów ziemniaczanych i uwalniane do tłumu głodnych kibiców w dniu Super Bowl.adwokatsprawykarne.pl Ale to trochę jak magik pokazano, jak on cię oszukać.

Oto sekret: historie są rzadko napisany od początku do końca bez szorstkich miejsc po drodze.

To może wydawać się oczywiste, ale jeśli jesteś dobry pisarz nigdy nie powinno być oczywiste dla czytelnika. Wasze historie powinien przeczytać bezproblemowo. Wiem, że proces ten wcale nie jest bezproblemowe. Potwór Frankensteina składając razem było mniej trudne. Masz szwów na całym stronie. Taśma klejąca. Różne kolorowe tusze. Bazgroły na marginesie. Zatrzymaj się i odchodzi. I to jest twój trzeci projekt. Ale po tej ostatecznej wersji, to wszystko musi być niewidoczne dla czytelnika.

Co należy zabrać z tego jest zrozumienie, że masz niesamowitą wolność jako pisarz. Nikt nie musi kiedyś zobaczyć swoje wcześniejsze projekty, swój kosz na śmieci pełen zmięty papier, że punkt kulminacyjny, który był tak pomysłowy, gdy po raz pierwszy myśl o tym, ale okazało się być cliché na stronie. To są twoje utrzymanie. Nikt nie musi zawsze je czytać.

Proces ten nie musi być bolesne, albo. W rzeczywistości, jeśli usunięcie niektórych ograniczeń postawionym w siebie jako pisarza, to może być w dół prawo przyjemne. Na przykład, nie zawsze trzeba napisać historię od początku do końca. Connie Willis lubi pisać jej zakończenia, a dopiero potem napisać historię z powrotem do początku. Jeffrey Deaver woli spędzić miesiąc wypracowanie każdy szczegół swojej historii w zarysie, z konkretnymi miejscami dla skrętów.

- autor artykułu