Menu strony

bielizna batman

bielizna batman

Własna Publishing - Jak zarobić więcej pieniędzy poprzez myślenie na małą skalę

jedno i wielorazowe opakowania wrocław

Większość autorów myśleć duża. Oni chcą pisać książki. Chcą publikowania przez duże wydawnictwa. Chcą sprzedać tysiące kopii i zdobyć tysiące fanów. Myślenie duża może być dobre, ponieważ zmusza się zastanawiać "co jeśli". Tworzy pragnienia w was, które poruszają się do przodu, aby osiągnąć swoje cele piśmie.internetowa rejestracja pacjentów

Czasami lepiej jest myśl na małą skalę

Tak dobre, jak duża może być myślenie, czasami lepiej jest myśl na małą skalę. Zamiast publikując książkę, zmniejszać go do broszury. W ten sposób można również zmniejszać ilość czasu potrzebnego na wypełnienie go i zmusić go do obrotu.

bielizna batman

Innym powodem jest to, że myślenie na małą skalę czasem myśleć duża może być przytłaczająca. Na przykład, gdy myślisz o posiadaniu tysiące fanów bardzo podobają salivating na następne książki, można się zastanawiać, jak masz zamiar nabyć takiej czynności. Dla niektórych, którzy dopiero zaczynają, to wydaje się przytłaczająca, ponieważ zaczynasz od zera. Myślenie małych i wyobrażając pozyskiwania jeden zadowolony klient naraz sprawia, że ??transakcje sprzedaży wydają się bardziej realistyczne i bardziej osobiste. Teraz nie piszesz dla mas. Piszesz dla jednego szczęśliwego klienta. Jak was podróż dalej w swojej przygodzie broszur zyskasz wiele zadowolonych klientów, jeden po drugim. Ale, trzeba od czegoś zacząć i myślenia małe pomaga zobrazować proces lepiej bez uzyskiwania zasypany lub martwi, bo nie ma już wielu zwolenników fanów.

Myślenie Małe pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze

Autorzy, którzy na własny publikować książki w tradycyjny sposób (to znaczy, że nie należy używać wydawcy POD) kupi minimum 3000 - 5000 egzemplarzy swojej książce, aby uzyskać dobry, za cenę kopiowania, aby mogli zarobić. To nie może się wydawać dużo książek, kiedy planujesz sprzedać do mas, ale kiedy pola przybywają i są ułożone w garażu rzeczywistości może cię uderzyć mocno!

- autor artykułu