Menu strony

bielizna alles

bielizna alles

Seat Bones 101 - porusza się w Jedności z koniem Dla większego bezpieczeństwa Kontrola

Bez względu na to jakiego rodzaju siodła jeździć się, ważne jest, że ruch bioder, miednicy, żeber może się równać ruch konia na spacer, bez żadnego oporu. Przenoszenie ruchu konia sprawia, że ??jazda bardziej komfortowa jest jaśniejsze do swojego konia, i daje bezpieczne zaufanie. Wile chcesz przenieść, nie chcemy być dyskietka lub sztywny, albo stan może spowodować ból i dyskomfort. Ty chcesz poczuć wyważone i tak twój koń czuje wynosi chcesz, żeby poczuć tę samą swobodę w biodrach, że czujesz się w jego kiedy on kroczył na pokrycie ziemi. Gdy mamy żadnego oporu w naszym organizmie i dotykać kogoś bez oporu ruszamy w jedności i to jak jesteśmy jedno - nasz system nerwowy nie może czuć różnicę - i to jest dobre uczucie, jak taniec.

bielizna alles

Aby być w jedności chcesz dobry kontakt z koniem, jednocześnie umożliwiając ruch tułowia, aby przejść z kroku konia. Jak koń kroki na plecy podnóża wyciągów jego biodra i pcha jedną stronę swojej bum przodu w górę. Ruch pieszy jest często opisywany jako tyłu pedałować rowerem, każda kość siedzenia przemian idzie do przodu, aż do tyłu w dół. Twój hip spada gdy kopyto jest nad ziemią. Można zapoznać się z tym ruchem przez uzyskanie pomocy od kogoś na ziemi. Poproś, aby powiedzieć za każdym razem konia wewnątrz udźca dotyka ziemi, poczujesz biodrze wymyślanie. Jeśli lubisz robić precyzyjne ruchy jak ujeżdżeniu lub szlaku, to zrobić, aż można poczuć ruch i wiesz, kiedy jest wchodzenie na jego stopy.

Jak dobrze śledzić ruch ten jest zaangażowany, jak twoja głowa jest zrównoważony na kręgosłupie, jak Twoje żebra są w stanie wygiąć i otwarte na każdej stronie co miednicy (kości siedzenia) ruchu, w jaki sposób żebra wsuwane pod łopatkami, a zdolność każdego stawu biodrowego, aby otworzyć i złożyć.

- autor artykułu