Menu strony

bielizna agio

bielizna agio

Self-publishing - jak ważny jest numer ISBN

Masz ważyła wszystkie opcje i ustalili, że self-publishing największy sens dla wypad do publikacji.serwis laptopów rumia Trzeba zrozumieć, że nie jest to wzrost zapotrzebowania na własnym rynku tytule, ale istnieje także skorelowanie wzrost marży. Inne zagrożenia zostały ocenione i nie masz nic do przodu w kierunku wybrałeś.

Czy wniosek o numer ISBN?

"Co to jest?" Możesz być zadając sobie. Cóż, ISBN (Międzynarodowy Standard BookNumber) to specyficzny numer, który pomaga zidentyfikować książki i pod warunkiem, że poziom identyfikacji książki od 1970 roku.

Niektóre cegły i zaprawy sklepów oraz sprzedawców online mają politykę, która dyskwalifikuje sprzedaży książki, która nie zawiera numeru ISBN.

Koszt zakupu ISBN może wydawać się uciążliwe dla wielu. Oto podstawowe struktury kosztów ...

Opłata rejestracyjna: $ 24.95

Opłata za usługę za 10 ISBN użytkownika: $ 225.00

Roczna opłata: $ 25

Ręczne tworzenie Opłata (jeśli złożyć wniosek print): $ 50

Ekspresowe usługi (jeśli jest wymagane): $ 125

Jeśli potrzebny numer ISBN szybko chcesz spędzić blisko do $ 450 do dostać. Prawda jest taka, otrzymać nawet do dziesięciu ISBN za cenę wymienionych powyżej, ale nabycie doe nocie ISBN zapewnić rozróżnienie pomiędzy potrzebą jednego lub dziesięciu oddzielnych numerów ostatecznie płaci taką samą cenę. Może to być zaletą I masz dodatkowe tytuły zaplanowane, ale może być mocny koszt dla jednej książki

Adres internetowa nabycia ISBN jest http://www.isbn.org/standards/home/isbn/us/secureapp.asp

Powinieneś wiedzieć, że istnieją sprzedawcy o międzynarodowym standardzie BookNumbers i można kupić jeden ISBN dla około 50 $ za pośrednictwem tych usług. Kolejna alternatywna droga na zakup ISBN jest przez drukarkę książki. Firmy te często zapewniają drukowanie to jako usługę dla swoich klientów drukujących prostu ponieważ zdają sobie sprawę, że może nie trzeba 10 ISBN numery i może nie chcą płacić $ 300-400 za korzystanie z jednym ISBN.

Zadaniem self-publishing może wydawać się trudne, ale może być z powodzeniem zrobić. Podobnie jak spędziłeś czas badania przedmiot o książce, tak też jest procesem, w procesie publikacji. Poza potrzebą ISBN będzie trzeba także zarządzać praw autorskich, a także złożenie pracy z Biblioteki Kongresu. Również w wielu przypadkach wykwalifikowana drukarki książka może rozwiązać te problemy, chociaż może się okazać tańsza alternatywa z małym internetowym Porównanie-zakupy.

Scott Lindsay jest web developer i przedsiębiorca. Jest założycielem FaithWriters i wiele innych projektów internetowych. FaithWriters stała się jednym z największych miejsc online dla pisarzy chrześcijańskich i chrześcijańskich autorów. FaithWriters jest doskonałym miejscem do pisania pracy.

- autor artykułu