Menu strony

bielizna bialystok

bielizna bialystok

Własna Publishing - Jak to się zmienia i Tworzenie Milioner Własna publikacja Autorzy

Nie tak dawno temu, było tak trudno stać się autorowi.

Czemu?

Ponieważ jedynymi rodzaje książek tam kiedyś były drukowane książki. I nie tylko to - książki te były produkowane w nakładach na dziesiątki tysięcy egzemplarzy naraz, co oznaczało, że tylko duże firmy wydawnicze może sobie pozwolić na ich wydrukowanie.

I tylko szacunkowo jedna na pięćdziesiąt tysięcy manuskryptu do publikacji, większość autorów może tylko pomarzyć o pracy jako pisarz w pełnym wymiarze godzin.

Potem pojawiły się wydawnictwa POD.

To była prawdziwa rewolucja dla niezależnych autorów. Teraz książki mogą być drukowane na żądanie. To uwolnione autorów, ponieważ były one w stanie opublikować wszystkie swoje książki i tylko wydrukować kopię kiedy to nakazał.

W tym czasie wielu ludzi poo-pooed ideę samodzielnego publikowania w ten sposób i ostrzegł, że pozwalając tak wielu autorów do publikowania własnych książek doprowadziłoby do rozlewania niskiej jakości piśmie uderzanie półki księgarni.

bielizna bialystok

Mówili, że czytelnicy nigdy by objąć go.

Ale zrobili.

Coraz więcej księgarniach internetowych zaczęły pojawiać bo teraz nie trzeba już więcej książek giełdowych.

Z nadrukiem na popyt może po prostu zamówić książkę, gdy klient dokonał zakupu.

Następnie Self publishing stał się jeszcze bardziej ekscytujące.

Wzdłuż przyszedł książki i nowe urządzenia do czytania książek elektronicznych.

Oznaczało to, że nie tylko może autorzy publikują swoje własne książki, mogą zrobić to wszystko w formie elektronicznej za pośrednictwem Internetu, bez kosztów wysyłki i pakowania książek wymagane.

A jeśli jesteś autorem, nie muszę ci powiedzieć, jak bardzo ten zrewolucjonizował cały przemysł wydawniczy i prowadzić do niektórych wydawnictwach wychodzących z działalności i tysięcy cegieł i zaprawy sklepach na całym świecie zamknięcia.

ubezpieczeniepojazdu.com/ubezpieczenie-oc-ac/ - autor artykułu