Menu strony

bielizna axami

Otrzymali oni PDF i okładki, wysłał dowód noc, otrzymała faks z poprawkami, drukowane książki i dostarczane do Las Vegas, w czasie konwencji.dwupłaszczowy wymiennik wody

3. Masz całkowitą kontrolę nad jak książka jest wprowadzany do obrotu, co może być szczególnie korzystna. Jeśli nie jesteś znany autor i masz szczęście wystarczy, aby podpisać z dużego wydawnictwa, nie można oczekiwać od nich, aby promować swoją książkę.http://fizjosport.krakow.pl Są przede wszystkim zainteresowani hitów, a wszystkie ich inne tytuły zwykle cierpią w wyniku. Jako self-wydawca, jesteś wolny, aby robić wywiadów radiowych i telewizyjnych, książek transfery, seminaria, lub jakieś inne pomysły sprzedaży generujących można mieć - bez uzyskania zgody wydawcy. Trzymasz wszystkie swoje ciężko zarobione zyski zamiast dzielić większość z firmą, która nie rezerwowaliśmy zdarzenie.

4. Można łatwo przetestować pomysł może masz na książki. Nie trzeba przejść przez formalną (i nudny) proces pisania wniosków i prowadzenie badań rynku, aby udowodnić, że wydawca masz zwycięzcę. Można go opublikować siebie i czerpać wszystkie korzyści.

5. Jako self-wydawca, pojawi się zachować znacznie większy procent zysków. Na przykład, jeśli sprzedajesz egzemplarzy swojej książki na 20 $, które kosztują tylko 5,00 $, to czterokrotnie swój zysk na każdej książce. Z drugiej strony, można by mieć szczęście, aby dostać jedną dziesiątą tej kwoty przez standardową umowę z głównym nurtem wydawcy, co oznacza, że ??trzeba sprzedać dziesięć razy tyle książek zrealizować ten sam zysk. A jeśli wydrukować więcej książek na raz, można zarobić jeszcze więcej pieniędzy, ponieważ koszt książki spada znacząco.

Self-publishing pozwala nazywać się autorem, ponieważ można pomieścić swoją książkę i dumą powiedzieć: "Napisałem to!" To może być największe korzyści wszystkim. Więc jeśli już unikając self-publishing rękopis już pracował tak długo i ciężko, to może okazać się czas, aby dołączyć do milionów innych autorów własny publikowane którzy mają szczególny powód do świętowania!

- autor artykułu