Menu strony

bielizna allegro

bielizna allegro

Self-publishing eBook

Self-publishing eBook jest doskonałym sposobem, aby Twoje eBook dostępna dla mas. Zaletą self-publishing eBook dla początkujących jest to, że ma bardzo niskie lub nawet żadnych kosztów; Wszystko czego potrzebujesz to dobry pomysł i motywacja do napisania książki. Po zakończeniu książki, można użyć formatu PDF, który jest dostępny bezpłatnie.galanteria skórzana producent Możesz przesłać tę książkę na swojej stronie internetowej lub zarejestrować CreateSpace. Możesz wypełnić formularz dla self-publishing eBook i zgadza się na cenę książki, a także licencyjnych. Gdy te formalności są zakończone, książka będzie dostępna w księgarni Amazon do pobrania. Oto kilka rzeczy, które są ważne w drodze do stania się autorowi.

Get Right Podstawy

Kluczem do dobrej książki jest jej zawartość, aby być na równi. Czytelnicy powinni czuć się dobrze i szczęśliwy po przeczytaniu książki. Stanie się tak tylko wtedy, gdy dużo ciężkiej pracy i badań zostało zrobione w tworzeniu treści. Gdy zawartość jest gotowa mieć to sprawdzane i profesjonalnie edytować. Należy również określić formatowanie do samodzielnego publikowania eBook. Formatowanie będzie zależeć od urządzenia, które planujecie wydać swoją książkę, jak niektórzy czytelnicy eBook wymaga danych, które będą w określonym formacie. Nie przegap posiadający imponującą okładki książki, nawet jeśli trzeba zapłacić out pieniądze za to.

zarządzanie kosztami

Kiedy jesteś self-publishing eBook, należy spojrzeć na ekspozycję i zasięg. Cena może mieć niższy priorytet. Twoim celem powinno być zwiększenie liczby pobrań za eBook. Na początku, należy utrzymywać ceny na stosunkowo niskim poziomie, aby zwiększyć liczbę pobrań i odsetek w swoim eBook. Może się to wydawać nielogiczne, ale jest także skuteczny oddać eBook za darmo, szczególnie jeśli przypadkowo wspomina swój podmiot gospodarczy i strony internetowej w książce, ponieważ częściej niż nie zrobisz więcej sprzedaży dla firmy niż można by zrobić z koszt sprzedaży książki.

- autor artykułu